Wellness hotel Peras 4*, Ludvíkov pod Pradědem - OFICIÁLNÍ WEB

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness hotel Peras se nachází v obci Ludvíkov uprostřed překrásných Jeseníků, mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Místní krajina a prokazatelně nejčistší ovzduší ve střední Evropě budou mít pozitivní vliv na každého návštěvníka. Hotel nabízí kvalitní a komfortní ubytování v celkem 14 pokojích a apartmánech. Celková ubytovací kapacita činí 38 lůžek a 12 přistýlek. K přednostem hotelu patří vstřícná rodinná atmosféra, plně vybavené wellness s širokou nabídkou vnitřních i venkovních aktivit a vynikající restaurace s poctivou domácí kuchyní. Parkovat lze na soukromém parkovišti přímo u hotelu.

Objevte naše wellness

Nalezněte potěšení a harmonii v krásném prostředí našeho wellness centra a nechte se rozmazlovat širokou nabídkou služeb, které budou tím pravým balzámem pro vaše tělo i duši. K dispozici jsou Vám tři druhy saun, vířivka, vnitřní bazén, široký výběr masáží a tělových rituálů, fitness. V teplých měsících vás potěší přírodní koupací jezírko s průzračně čistou vodou.
NABÍDKA WELLNESS
Nabídka pobytových balíčků

Tradiční česká i mezinárodní kuchyně

Restaurace Peras v srdci Jeseníků nabízí svým hostům tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně. Celé menu je postaveno na kvalitních a pečlivě vybíraných surovinách. Lokální speciality pro vás připravujeme z regionálních surovin.

Tipy na výlety
Zarezervujte si svůj odpočinek v přírodě ještě dnes.Garantujeme nejnižší cenu při přímé rezervaci.Potřebujete více informací?
Napište nám.

Wellness Hotel Peras                                    info@peras.cz
Ludvíkov 35                                                 + 420 607 968 222
Vrbno pod Pradědem 793 26


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!