Reference od našich hostů - Wellness Hotel Peras **** Jeseníky

REFERENCE OD NAŠICH HOSTŮ

Podívejte se na hodnocení od našich hostů. Za každou zpětnou vazbu jsme nesmírně vděční. Jen tak můžeme neustále zlepšovat naše služby. Budeme rádi i za Váš názor.

26. 11. 2018

Dobrý den,

s kolegy jsme se jednomyslně shodli, že se nám pobyt u vás moc líbil. Příjemné prostředí, hezké zázemí, vstřícný přístup, velmi dobré jídlo, výborné masáže... 

Tedy moc děkujeme za krásný a příjmený pobyt. Bylo to skvělé!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Filip Karel

1. 9. 2018

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila ještě i touto cestou veliké PODĚKOVÁNÍ všem, kdo mají s hotelem Peras co do činění. Hotel je naprosto úžasný, velmi precizně promyšlené detaily už při stavbě, krásné, útulné a voňavé prostředí v pokoji, v restauraci, ve wellness, osobně jsem velmi ocenila i přímé okolí hotelu - na kopečku nad hotelem altánek, kde se dalo posedět s překrásným výhledem, výborná dostupnost kamkoliv...Oceňuji i velmi vstřicný a milý personál všude. Ubytování a pobyt u vás neměl chybu. Jedinou inspiraci pro vás bych přesto ráda uvedla, a to je, že bych ocenila více vegetariánských jídel, a případně i něco bezlepkového.
Děkuji a ráda se k vám vrátím
Zita Žurková

Krásný hotel s výhledem na okolní lesy

Letos jsme poprve navštívili tento hotýlek. Je to krásný hotel s nádherným výhledem na okolní lesy. Tento hotel má menší počet pokojů což nám vyhovovalo byl zde větší klid. Hotel je nedávno otevřen tak je to tu ještě cítit novotou. Pokoj, který jsme měli byl příjemný, čistý denně uklizený. Pokojské milé usměvavé,ochotné. Restaurace je menší,ale velice příjemná. Snídaně byly velice chutné,velký výběr všeho. Jen bylo málo místa,když se tam sešlo víc lidí. Ale pokud nejste závodník a jste na dovolené tak je vám to jedno. Času je dost.

Měli jsme polopenzi a mohu napsat, že večeře byly výborné a dostačující. Opět personál příjemný velice ochotný obzvlášť taková mladá servírka neustále se smějící, ochotná. Recepční též ochotné se vším poradily, pomohly.

Velmi bych chtěl poděkovat za skvělou výbornou grilovačku, kterou jsme si užili.. byla výborná a i prý dělána kvůli nám. Wellness je krásné, čisté, člověk si zde krásně odpočinek. Jen bychom uvítali kdyby bylo neomezené jako v jiných hotelích, ale problém to není.Takže závěrem velice vám všem děkujeme za krásně prožitý týden.

Děkujeme

 

Roman Slánička

25.7.2017

 

Příjemně strávená dovolená

Vrátili jsme se do tohoto senzačního hotelu již podruhé. Byli jsme stejně, jako minule velmi spokojeni a pobyt jsme si moc užili. Oceňuji, čistotu, kvalitní vybavení a možnost využití útulného wellness. Také chválím ochotný a milý personál. Kuchyně se oproti roku 2014 velmi zlepšila.
Mohu říci ze v nikde v okolí nelze nalézt lepší hotel co se poměru, ceny a kvality týče.
Velmi rádi se sem opět vrátíme a doporučujeme tento hotel všem , kteří hledají aktivní i odpočinkovou dovolenou. 

 

Denis

9.7. 2017

 

S ženou jsme se shodli, že to byl naprostý STROP!!! Bez jediné chybičky. Víc není třeba dodávat.  

 

 

Libor Blinka

27.6.2017

 

Dobrý den,

strávili jsme u Vás víkend s rodinou a byli jsme u Vás moc spokojeni. Krásné voňavé prostředí a ochotný, tolerantní a trpělivý personál hlavně k dětem. Připravené jídlo nám moc chutnalo i oku lahodilo. Rádi Váš hotel doporučíme. 

Chutnala nám i bezinková limonáda, bylo by možné získat od pí kuchařky recept?

Děkuji a přeji Vám hezký den.

S pozdravem

 

Iveta Štanglicová

1.7.2017

 

Chceme touto cestou poděkovat za úžasný pobyt. Velmi pozitivně hodnotíme jak služby, tak vstřícnost personálu. Spokojenost po všech stránkách, prožili jsme krásných 5 dnů. Děkujeme moc, velmi doporučujeme. 

 

Mirka T.

21.6.2017

 

Krátká, ale velice příjemná návštěva hotelu Peras mi udělala radost! Pokoje čisté, zaměstnanci milí a ochotní, jídlo vynikající a okolní příroda úžasná!! Bude-li možnost, ráda se vrátím :-)!!!

 

Andrea P.


29.5.2017

 

Dobrý den,

 

…rád bych vám tímto za celou naší skupinu  ještě jednou poděkoval na úžasně strávený víkend ve vašem hotelu.

 

Věřte, že cestujeme velmi často a máme tak možnost srovnání – proto s radostí a jistou pýchou konstatuji, že vaše zařízení lze srovnávat s těmi **** v rakouských Alpách a to je SUPER, gratuluji.

 

Mějte se moc fajn a přeji vám mnoho spokojených zákazníků. :)

 

S přátelským pozdravem

 

Jiří Černý

výkonný ředitel / CEO                                               

Vizard s.r.o.

   


28.5.2017

 

Luxusní ubytování, skvělé jídlo, perfektní obsluha, velmi ochotný personál, nádherné okolí na výlety, mohu jen doporučit.

 

Josef D.


10.5.2017

 

Doporučuji!!

Snídaně vydatné. Hotel čistý. Spokojenost.

 

Jan

10.5.2017

 

Byli jsme začátkem dubna na víkendovém pobytu, a vše bylo perfektní. Krásné prostředí, pokoje, wellness, stravování. Také personál byl velmi ochotný a vstřícný. Děkujeme a určitě to nebylo naposledy.

 

Sabrina H.


17.2.2017

 

Není co vytknout a to doslova.

Zázemí pro děti i dospělé každého věku. Dlouho jsem se nesetkal s tak příjemným personálem. Čistota, doslova a do písmene. Okolí nádherné. Snídaně a celkově jídlo velmi chutné a hlavně podávané teplé. Zařízení moderní. Prostě všechno bylo perfektní.

 

Jiří