Wellness Hotel Peras 4* – OFFICIAL WEBSITE

Wellness hotel & restaurace Peras

Wellness hotel Peras se nachází v obci Ludvíkov uprostřed překrásných Jeseníků, mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Místní krajina a prokazatelně nejčistší ovzduší ve střední Evropě budou mít pozitivní vliv na každého návštěvníka. Hotel nabízí kvalitní a komfortní ubytování v celkem 14 pokojích a apartmánech. Celková ubytovací kapacita činí 38 lůžek a 12 přistýlek.
K přednostem hotelu patří vstřícná rodinná atmosféra, plně vybavené wellness s širokou nabídkou vnitřních i venkovních aktivit a vynikající restaurace s poctivou domácí kuchyní.
Parkovat lze na soukromém parkovišti přímo u hotelu.

Objevte naše wellness

Nalezněte potěšení a harmonii v krásném prostředí našeho wellness centra a nechte se rozmazlovat širokou nabídkou služeb, které budou tím pravým balzámem pro vaše tělo i duši. K dispozici jsou Vám tři druhy saun, vířivka, vnitřní bazén, široký výběr masáží a tělových rituálů, fitness. V teplých měsících vás potěší přírodní koupací jezírko s průzračně čistou vodou.
NABÍDKA POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

page-2-h2-landing

page-2-p-landing

page-3-h2-landing
Zarezervujte si svůj odpočinek v přírodě ještě dnes.Garantujeme nejnižší cenu při přímé rezervaci.page-contacts-h2-landing

page-contacts-p-landing